ADO Den Haag gaat voor transfervrije deal met aanvoerder van MVV

Met MVV wist hij zondag niet ten koste van Roda JC te promoveren, maar de kans bestaat dat Nick Kuipers volgend seizoen toch in de Eredivisie speelt. De 24-jarige verdediger staat in de verregaande belangstelling van ADO Den Haag.

Dat meldt Voetbal International. Kuipers beschikt in Maastricht over een aflopend contract, waardoor hij vrij is om te onderhandelen met andere clubs. De belangstelling van ADO sluimert al een paar weken. Kuipers wordt in Den Haag gezien als een geschikte versterking voor het centrum van de verdediging.

ADO hoeft niets te betalen voor Kuipers en dat maakt de verdediger extra interessant. Anderhalf jaar geleden leek hij al op weg naar een nieuwe club, maar een droomtransfer naar het Engelse Bolton Wanderers ging niet door. Vervolgens kreeg hij te maken met blessureleed. Dit seizoen was Kuipers één van de uitblinkers bij MVV. In de beslissende play-offwedstrijd tegen buurman Roda JC ging het echter mis: MVV verloor met 1-0 en Kuipers kreeg rood.

Afbeeldingsresultaat voor Nick Kuipers