Gemeente kiest Cars Jeans Stadion als locatie voor Scheveningen – Ajax

De gemeente Den Haag heeft vrijdag besloten de bekerwedstrijd tussen SVV Scheveningen en Ajax op woensdag 20 september (18.30 uur) te laten spelen in het Cars Jeans Stadion. De gemeente heeft namelijk geconcludeerd dat de accommodatie van SVV Scheveningen, Sportpark Houtrust, onvoldoende toereikend is om een veilig verloop van de wedstrijd te kunnen garanderen. Na grondige afwegingen en overleg met direct betrokkenen heeft men het Cars Jeans Stadion wel geschikt bevonden.

Voor informatie over kaartverkoop en voor alle andere vragen in relatie tot de wedstrijd SVV Scheveningen – Ajax verwijzen we u naar SVV Scheveningen (www.svvscheveningen.nl).

ADO Den Haag speelt dezelfde avond haar uitwedstrijd voor de KNVB beker tegen Feyenoord in Rotterdam.