Siemen Mulder heeft leiding over Excelsior-ADO Den Haag

 

De KNVB heeft scheidsrechter Siemen Mulder aangewezen voor de uitwedstrijd van ADO Den Haag tegen Excelsior, die vrijdagavond om 20.00 uur afgetrapt wordt in het Van Donge & De Roo Stadion. De arbiter uit Uithuizen wordt in Kralingen bijgestaan door assistent-scheidsrechters Peter Janson en Freek Vandeursen en vierde official Laurens Gerrets. 

Mulder leidde eerder dit seizoen ook het uitduel met NAC Breda. De scheidsrechter stond in de afgelopen jaren al twee keer aan de leiding van een duel tussen ADO Den Haag en Excelsior, zij het tweemaal in Den Haag.

Kaarten voor Excelsior - ADO Den Haag zijn hier te bestellen.

Visitors Counter

7905
TodayToday248
YesterdayYesterday245
This_WeekThis_Week493
This_MonthThis_Month4553
All_DaysAll_Days7905
3.85.10.62