Mondeling akkoord met Pinas over contract van 3 jaar.

ADO Den Haag en Shaquille Pinas kunnen met tevredenheid bekendmaken dat er een mondeling akkoord is bereikt over een contract voor drie seizoenen. De 20-jarige verdediger gaat op korte termijn een verbintenis tekenen die komende zomer ingaat en tot medio 2021 zal lopen.

Pinas werd vorig jaar zomer overgenomen van FC Dordrecht en voegde zich toen bij de beloftenploeg van ADO Den Haag. De centrumverdediger deed het echter zo goed dat hij werd overgeheveld naar de eerste selectie. De doorgebroken verdediger maakte vijf keer zijn opwachting in de Haagse hoofdmacht, maar werd toen wegens het uitblijven van een contractakkoord teruggezet naar de tweede selectie. Ondanks alles wat er gezegd en geschreven is in die periode, bleven ADO Den Haag en Pinas altijd met elkaar in gesprek. ADO Den Haag en Pinas zijn erg blij dat deze gesprekken dit mooie gevolg hebben gekregen.

Wij wensen Shaquillle de komende drie jaar veel succes bij onze mooie club!

Visitors Counter

7905
TodayToday248
YesterdayYesterday245
This_WeekThis_Week493
This_MonthThis_Month4553
All_DaysAll_Days7905
3.85.10.62