Fanshop van 4 t/m 25 juni gesloten, verzending online shop is gratis.

Van maandag 4 juni tot en met maandag 25 juni is het niet mogelijk om een bezoekje te brengen aan de Fanshop bij het Cars Jeans Stadion. Wegens een verbouwing is de winkel dan gesloten. Uiteraard kunnen er online wel bestellingen worden geplaatst in deze periode. Op dinsdag 26 juni gaat de Fanshop dus weer open.

We rekenen tijdens de verbouwing van de fanshop geen verzendkosten voor de online bestellingen. Klik hier om naar de website van onze Fanshop te gaan en het assortiment te bekijken.

Belangrijk: wegens de verbouwing van de winkel is Ticketing verplaatst naar het hoofdgebouw. Voor Seizoen- en losse wedstrijdkaarten kunt u vanaf heden dus niet meer in de Fanshop, maar in het hoofdgebouw terecht.

Visitors Counter

7905
TodayToday248
YesterdayYesterday245
This_WeekThis_Week493
This_MonthThis_Month4553
All_DaysAll_Days7905
3.85.10.62