Ado verhuurt Ladan en Asmelash aan Top Oss

Delano Ladan en Hennos Asmelash vertrekken per direct op huurbasis naar TOP Oss. De aanvaller en de rechtsback/controleur worden voor één seizoen uitgeleend aan de club uit de Keuken Kampioen Divisie.

Ladan (18) en Asmelash (19) maakten het afgelopen seizoen deel uit van de A-selectie van ADO Den Haag. Jeugdinternational Ladan werd vorig seizoen overgeheveld vanuit de jeugd en maakte in augustus tegen FC Utrecht zijn debuut in het eerste elftal. De spits kwam in totaal vier keer in actie. Asmelash zat afgelopen jaar al voor het tweede seizoen bij de Haagse hoofdmacht. In deze periode kwam hij tot drie optredens.

Manager Voetbalzaken Jeffrey van As: “Delano en Hennos hebben afgelopen seizoen ondanks hun leeftijd al bewezen dat ze volwaardige selectiespelers kunnen zijn voor een club uit de Eredivisie, maar we bieden ze graag de mogelijkheid om vlieguren te maken in de Keuken Kampioen Divisie. Met het oog op de toekomst hebben we veel vertrouwen in deze spelers.”

lr180704ab17232

Visitors Counter

7901
TodayToday244
YesterdayYesterday245
This_WeekThis_Week489
This_MonthThis_Month4549
All_DaysAll_Days7901
3.85.10.62