Geschreven door  dinsdag 31 juli 2018 13:57

Aanstaande zaterdag is het zover: de jaarlijkse Open Dag van ADO Den Haag! Eerder publiceerden we al het volledige programma van de feestelijke familiedag, evenals alle aanwezige artiesten, nu is ook de indeling bekend zoals hieronder te zien op de plattegrond! (Klik hier voor een grote versie)

plattegrond website1

Het geel-groene feest begint om 10.00 uur. Het is een dag vol leuke activiteiten, optredens en attracties. Op het terrein bevindt zich voor het eerst een speciale Ladies Area, waar vrouwen kunnen shoppen en een kijkje kunnen nemen bij allerlei kraampjes.

plattegrond website2

Ook is er uiteraard een plek voor de liefhebbers van FIFA 18. Na diverse optredens, waaronder van Samantha Steenwijk, is het om 14.00 uur tijd voor de spelerspresentatie. Dennis Weening zal de spelers dit jaar één voor één op het podium roepen. De Open Dag eindigt traditiegetrouw met het uitdelen van handtekeningen en selfies.

plattegrond website3

Visitors Counter

7902
TodayToday245
YesterdayYesterday245
This_WeekThis_Week490
This_MonthThis_Month4550
All_DaysAll_Days7902
3.85.10.62