Geschreven door  woensdag 08 augustus 2018 12:03
 

Er zijn weer vijf nieuwe artikelen toegevoegd aan het assortiment van de Fanshop van ADO Den Haag. Kom snel langs in de winkel bij het Cars Jeans Stadion of neem een kijkje in de online Fanshop!

Speciaal voor de vrouwelijke supporters is er een jurkje toegevoegd aan de collectie. Voor slechts 29,99 euro heb je deze al in je bezit! Ook niet verkeerd: een autoshawl met logo, die je voor 13,95 euro al in je auto kan hangen. De nieuwe minivoetbal van leer kost je slechts 12,50 euro.

autoshawl website

Er zijn ook kleinere accessoires toegevoegd aan het assortiment. Een sleutelhanger met de drie shirts voor het seizoen 2018/2019 voeg je voor 5,95 euro toe aan je sleutelbos. Tot slot zijn er twee soorten felicitatiekaarten verkrijgbaar voor 3,95 euro.

sleutelhanger 3shirts facebook