Geschreven door  dinsdag 18 september 2018 14:44

Er is een nieuw toernooi gelanceerd dat als blijk van eer en waardering de naam draagt van het ADO Den Haag-icoon Aad Mansveld. Hethaagsamateurvoetbal.nl en Die Haghe hebben samen met trots de Aad Mansveld Memorial Cup in het leven geroepen.

De Aad Mansveld Memorial Cup is een toernooi voor spelers onder de vijftien jaar en geldt als voorbereidingstoernooi voor het seizoen 2019/2020. Het toernooi wordt in het laatste weekend van augustus afgewerkt en kent minimaal 32 deelnemende ploegen. De winnaar gaat met een grote wisselbeker naar huis.

Hethaagsamateurvoetbal.nl en Die Haghe roemen Mansveld om zijn Haagse bluf, flair en leiderskwaliteiten en willen het clubicoon daarom graag eren met dit toernooi. Beide partijen hebben de intentie uitgesproken om de Aad Mansveld Memorial Cup in de lengte der jaren te blijven organiseren.

Laatst aangepast op donderdag 20 september 2018 14:46