Geschreven door  zaterdag 05 januari 2019 10:38

ADO Den Haag reist zaterdag vroeg op de ochtend af naar Turkije. De selectie en staf verblijven daar tot en met zaterdag 12 januari in de badplaats Belek. Er zijn 27 selectiespelers meegereisd met de Haagse eredivisionist, waaronder de herstellende Trevor David.

Tijdens het winterse trainingskamp in Belek speelt ADO Den Haag twee oefenwedstrijden. De ploeg van coach Fons Groenendijk speelt eerst op dinsdag 8 januari tegen Trabzonspor. Drie dagen na het eerste oefenduel, op vrijdag 11 januari, is Istanbul Basaksehir de tegenstander. Vorig jaar werd er ook geoefend tegen de huidige koploper van de Turkse Süper Lig, waar ADO Den Haag-jeugdproduct Eljero Elia nog steeds speelt.

Alle ontwikkelingen in Turkije zijn uiteraard uitgebreid te volgen via de officiële kanalen van ADO Den Haag. Volg ons op Twitter, Facebook, Instagram en YouTube.

De selectie voor het trainingskamp in Turkije

 • Indy Groothuizen
 • Dion Malone
 • Giovanni Troupée
 • Tom Beugelsdijk
 • Wilfried Kanon
 • Donny Gorter
 • Sheraldo Becker
 • Aaron Meijers
 • Tomas Necid
 • Lex Immers
 • John Goossens
 • Bas Kuipers
 • Danny Bakker
 • Mike Havekotte
 • Shaquille Pinas
 • Nick Kuipers
 • Robert Zwinkels
 • Abdenasser El Khayati
 • Robin Polley
 • Thijmen Goppel
 • Trevor David
 • Mats van Kins
 • Erik Falkenburg
 • Melvyn Lorenzen
 • Ricardo Kishna
 • Elson Hooi
 • Yuning Zhang