NEC slaat verrassend toe: geblesseerde middenvelder komt over van ADO

'NEC slaat verrassend toe: geblesseerde middenvelder komt over van ADO'
 

Kevin Jansen verlaat ADO Den Haag en gaat voetballen bij NEC. Dat meldt de Gelderlander. Jansen zet in Nijmegen zijn handtekening onder een tweejarig contract.

Jansen is de derde versterking voor het nieuwe seizoen bij NEC, dat geen transfersom betaalt. Jansen was transfervrij, nadat zijn contract in Den Haag was afgelopen. De twee clubs hebben de overstap van de 25-jarige middenvelder nog niet officieel bevestigd.

Jansen, die 124 Eredivisie-wedstrijden in de benen heeft, is niet meteen inzetbaar voor NEC. Hij moet eerst nog revalideren van een kruisbandblessure, maar zit in de laatste fase van zijn herstel. Verwacht wordt dat hij nog zes weken nodig heeft om aansluiting te vinden bij de groep.

In 2016 scheurde Jansen de kruisband in zijn rechterknie af. Vier jaar geleden gebeurde hem dat ook al in zijn linkerknie. Desondanks was niet alleen NEC voor hem in de race. Jansen doorliep de jeugdopleiding van Feyenoord en maakte zijn profdebuut bij Excelsior.

Laat een reactie achter

??????? Joomla 2015