ADO Den Haag krijgt prachtige spelersbus!

Dit seizoen zal een lang gekoesterde wens van ADO Den Haag en haar supporters in vervulling gaan; een prachtige spelersbus!

In samenwerking met partner HTM is er de afgelopen tijd hard gewerkt aan een mooi ontwerp zodat de selectie vanaf dit seizoen met een imposante bus afreist naar uitwedstrijden.

Het ontwerp is helemaal in de nieuwe huisstijl van ADO Den Haag en zit vol prachtige details waardoor de rijke historie van onze club duidelijk naar voren komt. Zo zijn clubhelden Aad Mansveld en Lex Schoenmaker duidelijk zichtbaar en zijn er verder uitingen van onder andere het kampioenschap in ’02-’03, onze supporters, het clublied én het Zuiderparkstadion op de bus verwerkt.

Zo is de spelersbus van ADO Den Haag in één klap de mooiste bus van Nederland!

Deze week is in de garage van HTM Specials de bus beplakt. Volgende week worden er nog enkele puntjes op de i gezet zodat hij op tijd klaar is om op de Open Dag (zondag 6 augustus) gepresenteerd te worden!

Daarna zal de spelersbus voor zowel zakelijk als particulier gebruik te huur zijn via HTM Specials.

voor achterkant

Laat een reactie achter

??????? Joomla 2015