Geschreven door  woensdag 06 maart 2019 15:42

Twee spelers van ADO Den Haag hebben een plaats gekregen in de voorlopige selectie van Jong Oranje: Giovanni Troupée en Shaquille Pinas. De Nederlandse talentploeg verblijft van maandag 18 maart tot woensdag 27 maart voor een trainingskamp in Spanje. Daar oefent Jong Oranje tegen de Verenigde Staten (zondag 24 maart) en Egypte (dinsdag 26 maart).

Zowel Troupée als Pinas kwam uit voor één of meerdere nationale jeugdelftallen, maar speelde nog niet voor Jong Oranje. Bondscoach Erwin van de Looi zal zijn definitieve selectie op vrijdag 15 maart prijsgeven. De spelers die afvallen zullen doorschuiven naar de selectie van Oranje onder 20, dat tegen Mexico en Tsjechië gaat oefenen in de komende interlandbreak.

lr181027llu8401

Hugo Wentges
In de voorselectie van Oranje onder 17 voor het voor het UEFA elite toernooi in Nederland zit overigens weer Hugo Wentges. Mocht de jeugdkeeper op maandag 12 maart de laatste schifting overleven, dan kan hij zich opmaken voor wedstrijden tegen Noord-Ierland, Israël en Tsjechië.