Geschreven door  woensdag 31 juli 2019 15:13

Indy Groothuizen vertrekt bij ADO Den Haag. De 23-jarige goalie gaat voor de tweede keer in zijn carrière een avontuur aan in Denemarken. Hij heeft zich verbonden aan Vejle BK, waar hij reeds medisch gekeurd is en getekend heeft.

Zodoende blijft het verblijf van Groothuizen bij ADO Den Haag beperkt tot zeventien optredens in de Eredivisie. De sluitpost kwam in de laatste fase van het seizoen 2017/2018 onder de Haagse lat te staan en maakte toen direct een uitstekende indruk. Het seizoen erna begon Groothuizen dan ook als eerste doelman. Gaandeweg de vorige jaargang nam Robert Zwinkels echter weer het stokje over, waardoor Groothuizen openstond voor een vertrek uit het Cars Jeans Stadion.

Vejle BK, de nieuwe club van Groothuizen, degradeerde afgelopen seizoen uit de Deense Superliga, maar heeft uiteraard het doel om direct weer terug te keren op het hoogste niveau. De Eerste Divisie in Denemarken is op dit moment één speelronde onderweg.

ADO Den Haag bedankt Indy voor zijn inzet en wenst hem veel succes bij Vejle BK en in de rest van zijn carrière!