Geschreven door  vrijdag 30 augustus 2019 12:00

ADO huurt 'razendsnelle buitenspeler' van Feyenoord: 'Volgden hem al een tijdje'

Crysencio Summerville maakt het seizoen af bij ADO Den Haag. Die club neemt de buitenspeler voor een jaar op huurbasis over van Feyenoord, zo melden beide clubs via de officiële kanalen.

De zeventienjarige Summerville werd in de tweede helft van vorig seizoen al uitgeleend aan FC Dordrecht, waar hij in achttien wedstrijden vijf goals maakte in de Keuken Kampioen Divisie. Nu krijgt de talentvolle buitenspeler de kans zich te laten zien op het hoogste niveau.

"Crysencio is een razendsnelle, beweeglijke buitenspeler. Hij heeft niet alleen een flitsende actie in huis, maar is ook in staat om tijdens deze acties het overzicht te bewaren. We volgden Crysencio al een tijdje en zijn ervan overtuigd dat hij ondanks zijn jonge leeftijd van waarde kan zijn voor onze ploeg", reageert manager voetbalzaken Jeffrey van As op de website van de club.

ADO weet nog niet of Summerville zaterdag al speelgerechtigd is. ADO neemt het dan in eigen stadion op tegen VVV-Venlo.